Vind een consulente in je buurt

Een consulente in je buurt vind je snel terug op dit handige kaartje

Antwerpen

Ann Merken
Stabroek
Tel:  0477/428 534
Mail: ann@draagmama.be
Website: http://www.draagmama.be
Gecertificeerd draagconsulent, opleiding Trageschule Dresden.
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten, workshops& lezingen.
Specialiteit: Dubbeldragen/Tweelingdragen


Krista Van Elewijck
Mechelen
Tel:  0496/507 185
Mail: krista@draagling.be
Website: http://www.draagling.be
Draagconsulent: basiscursus + vervolgcursus, opleiding Trageschule Benelux.
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten & workshops
Specialiteit: Dubbeldragen/Tweelingdragen


Sarah Van San
Mechelen
Tel: 0478/49 64 63
Mail: sarah@draagzolder.be
Website:http://www.draagzolder.be
Draagconsulent: basiscursus + vervolgcursus, opleiding Instituut voor Hechting
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten & workshops


Nathalie Fleerackers
Antwerpen-Deurne
Tel:  0484/737 121
Mail: dedraagconsulent@gmail.com
Website: http://www.dedraagconsulent.be
Draagconsulent: basiscursus, opleiding Trageschule Benelux + vervolgcursus, Trageschule Dresden
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten & workshops


Maja Vande Velde
Niel
Tel:  0473/897 958
Mail: maja@doekenkind.be
Website: http://www.doekenkind.be
Draagconsulent: basiscursus, opleiding Massage Academie Nederland
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten


Lydwine Meyhi
Antwerpen
Tel: 03/238 11 00
Mail: kraamvogel@skynet.be
Draagconsulent: basiscursus, opleiding Instituut voor Hechting
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten


Saskia Van Besauw
Edegem
Tel: 0478/49 64 63
Mail: saskia.van.besauw@telenet.be
Draagconsulent: basiscursus, opleiding Instituut voor Hechting
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten



Limburg

Ilse Engelen
Bilzen
Tel:  0478/909 063
Mail: ilse@draagdoekconsulenten.be
Website: http://www.draagjemij.be
Draagconsulent: basiscursus + vervolgcursus, opleiding Trageschule Benelux
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten & workshops



Oost-Vlaanderen

Bieke Purnelle
Gent
Tel:  0488/460 943
Mail: bieke@draagdoekconsulenten.be
Website: http://hetbuideldier
Gecertificeerd draagconsulent, opleiding Trageschule Dresden.
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten, workshops, demo's & lezingen


Eva Demuynck Gent
Tel: na een mailtje
Mail: eva@draagdoekconsulenten.be
Website: http://www.doekentheek.be
Gecertificeerd draagconsulent /bachelor in de ergotherapie
Bevoegdheden: workshops en demonstraties in groep, lezingen, individuele en gezinsconsulten



Vlaams-Brabant & Brussel

Dagmar Lenaers
Schaffen - Diest
Tel:  0473/247 149
Mail: dagmar.lenaers@gmail.com
Gecertificeerd draagconsulent, opleiding Trageschule Dresden
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten, workshops & lezingen
Specialiteit: Dubbeldragen/Tweelingdragen


Elke Wellens
Boortmeerbeek (tussen Mechelen en Leuven)
Tel:  0472/515 707
Mail: info@hetdraagbeest.be
Website: http://www.hetdraagbeest.be
Draagconsulent: basiscursus + vervolgcursus, opleiding Instituut voor Hechting.
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten & workshops.


Cindy Huisman
Duisburg (Tervuren)
Tel:  0484/100 321
Mail: chuisman@gmail.com
Draagconsulent: basiscursus + vervolgcursus, opleiding Trageschule Benelux.
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten en workshops.


Saskia Segers
Affligem
Tel:  0494/848 310
Mail: saskia@verslingerd.be
Website: http://www.verslingerd.be
Gecertificeerd draagconsulent, opleiding Trageschule Dresden.
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten, workshops & lezingen.



West-Vlaanderen

Kim De Brabander
Wingene (Brugge)
Tel: 0471/677 204
Mail: kim.de.brabander@koekedoe.be
Website: http://www.koekedoe.be
Draagconsulent: basiscursus, opleiding Trageschule Dresden.
Bevoegdheden: 1-op-1 consulten


Of zoek je dichtsbijzijnde draagconsulente op onderstaand kaartje:

Draagconsulenten Vlaanderen vzw weergeven op een grotere kaart